Masz pytanie?

Oferta

 • dog_bath-1.jpg

  Kąpiele

  Służą one do oczyszczenia sierści i skóry psów z zanieczyszczeń i nadmiaru łoju.

 • yorkie-maltese-mix.jpg

  Pielęgnacja oczu i uszu

  Codzienny zabieg polegający na obserwacji stanu oczu oraz małżowin usznych psa od wewnętrznej strony. Należy zwrócić baczną uwagę na kolor, zapach, konsystencję wydzieliny oraz na kolor naskórka.

 • dog-grooming.jpg

  Rozczesywanie sierści

  Rozczesywanie sierści to zabieg który powinien zapewnić swojemu psu każdy właściciel minimum raz w tygodniu i to niezależnie od tego czy pies ma krótki czy długi włos/sierść.

 • dog_cut.jpg

  Strzyżenie i trymowanie

  Strzyżeniem określa się skracanie sierści psa do pożądanej długości za pomocą ostrzy elektrycznych lub ręcznych maszynek lub nożyczek (cięcie) według wzorca danej rasy lub w celach higienicznych lub komercyjnych.

Witam na stronach salonu psiej urody ZADBANYPIES.pl i zachęcam do zapoznania się ofertą świadczonych usług.

Polecam:
- Strzyżenie psów (wg wzorca rasy lub wg życzenia klienta)
- Rozczesywanie skołtunionej sierści
- Kąpiele
- Trymowanie psów szorstkowłosych
- Obcinanie pazurków
- Czyszczenie uszu i oczu
- Fachowe porady dotyczące pielęgnacji domowej
- Sprzedaż akcesoriów dla psów (kokardki, ubranka itp.)
- Służę pomocą w doborze fryzur i kosmetyków celem utrzymania odpowiedniej kondycji szaty.

Przyjmuję wszystkie psy, nie tylko yorkshire terriery (popularne york'i), westies, maltańczyki ale także psy duże jak Airedale terrier, owczarki niemieckie... Nie boję się psów agresywnych - dzięki odpowiedniemu podejściu potrafię w szybkim czasie zaprzyjaźnić się nawet z najbardziej niegrzecznym psem.

Ze względu na najlepsze efekty zdecydowanie polecam usługę kompleksowej pielęgnacji psów, w skład której wchodzi rozczesywanie sierści, kąpiel, strzyżenie przy wykorzystaniu kosmetyków pielęgnacyjnych. Tylko pełen zestaw usług umożliwia zaprezentowanie wszystkich zalet nowej fryzury a stosowane przeze mnie profesjonalne i bezpieczne kosmetyki podkreślą kolor i strukturę szaty.

Po zakończeniu zabiegów pielęgnacyjnych pies może zostać, na Państwa życzenie, spryskany perfumami z modnej linii zapachowej.

Nadrzędnym celem jaki mi przyświeca jest dobro psa - nie robimy nic "na siłę", nie stosuję środków usypiających ani uspakajających. Każdy pies jest traktowany indywidualnie i w zależności od temperamentu i zachowania dobieram odpowiednie techniki strzyżenia oraz tempo wykonywanych usług

W pracy wykorzystuję tylko profesjonalne kosmetyki (1All Systems, Ring5, Espree, Jean-Pierre Hery, Bio-groom), które mogą Państwo zakupić w moim salonie. Pozwoli to Państwu na profesjonalną pielęgnację swojego pupila także w domu, między zabiegami.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w ofercie znajdziecie także ubranka dla psów, obroże, czy też przysmaki-nagrody.

Dzięki wkładanemu sercu w to co robię, a także dzięki temu że zawsze staram się aby pies wyglądał tak jak sobie jego właściciel wymarzył, naszymi stałymi Klientami są nie tylko właściciele psów z Wieliczki, ale także z Krakowa, Niepołomic, Skawiny a nawet Bochni.

Zapraszamy do salonu w Wieliczce, przy ul. św. Barbary 20 (dane adresowe oraz jak do nas dojechać w zakładce "kontakt").

Bardzo dogodny dojazd od strony Krakowa a także możliwość zaparkowania tuż przy salonie !
 

Godziny pracy salonu:
Pon-Pt : 11-19
Sobota:   9-15
Niedziela: WOLNE

Proszę o uwzględnienie, przy wyborze daty wizyty, dni wolnych od pracy.